JUUL Antalya

JUUL Antalya

JUUL Elektronik Sigara, normal sigara içenler ve bırakmak isteyenler için özenle son teknoloji ile hazırlanmıştır. Kullanımı çok kolay olan JUUL ile çekim yaparken her hangi bir tuş olmadığından basmanız gerekmez, normal sigara içimi gibi kolayca ve zahmetsizce kullanabilirsiniz. JUUL da patmala tehlikesi olmayıp sıcaklık sensörleri sayesinde kullanımı çok kolaydır. JUUL Elektronik Sigara nın kendine özgü nikotinin dışında tütün yaprağı içerisinde bulunan nikotin tuzları da kullanıldığından normal sigaradan büyük farkı bulunmaktadır. Bu özellikler sadece JUUL Elektronik Sigaraya özgüdür. JUUL, 2017 yılında San Francisco merkezinde bir buharlaştırıcı üreticisi olan Pax Labs firması tarafından üretilmiştir.

Isıyla yakılmayan tütün ürünleri Elektronik Sigaranın en yenisidir. JUUL elektronik sigaraların ve buharlaştırıcıların aksine nikotin içeren sıvıları kullanmazlar. JUULpods adı verilen tütün yaprağındaki nikotin tuzları kullanılır. JUUL cihazın içinde nikotinin yanma sıcaklığı yaklaşık 570 F (299)C sıcaklığa yükselten ve solunabilen bir aerosol oluşturan dikkatlice kalibre edilmiş bir ısıtma mekanizması bulunmaktadır. JUUL cihazın diğer çekici özelliği ise bazen buharlaştırıcılarda veya elektronik sigara modellerinde bulunmayan sigaralarının fiziksel hissinin bir bölümü olan boğazda oluşan tokluk hissi sunabilmeleridir. Normal sigaradan alınan nikotini bir hayli azaltıyor ve yavaş yavaş olsada kullanan kişinin de istemesi ile sigaranın bırakılmasında yardımcı olmaktadır.

JUUL Elektronik Sigara Setleri ve JUULpods orjinal ürünlerini elektroniksigaraistanbul.com adresinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Antalya aynı gün kargo ile teslimat yapılmaktadır. Antalya ve Tüm Türkiye’ye JUUL ve JUULpods ürünleri kargo ile adresinize teslim edilmektedir.

One thought on “JUUL Antalya”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir